RC Regulátory Flycolor WinDragon

9 položek celkem

Regulátory pro RC modely nabízíme ve střídavém i stejnosměrném provedení . Neobejdete se bez nich v situaci, kdy budete chtít ovládat otáčky elektrického motoru v lodi, letadle, autě, bugině, tanku anebo třeba helikoptéře. V RC regulátoru najdete obvykle již vestavěný stabilizátor napětí (BEC) , který zajistí napětí vhodné pro serva a přijímač.

 

RC regulátory Flycolor WinDragon

RC regulátory značky Flycolor WinDragon z naší nabídky jsou vysoce výkonné regulátory. Využívají velmi silné a výkonné mikroprocesory, které jsou zároveň odolné vůči rušení. Umožňují možnost nastaveni režimu start, mají rychlou odezvu na plyn a plynulou regulaci rychlosti. Lze je použít do RC aut , lodí, letadel i helikoptér.

Jedná se o velmi kvalitní a spolehlivé regulátory za skvělou cenu , které jsou vybaveny ochranou proti rušení, přehřátí nebo samovolnému spuštění. Regulátory Flycolor WinDragon snadno naprogramujete pomocí aplikace Flycolor Wifi Trans , podporují ale i programování pomocí programovací karty . Regulátory Flycolor WinDragon mají vysoký výstupní výkon a menší ztrátu energie. Díky technologii ASFC (aktivní spínání pokračování průtoku) mají take vysokou účinnost a negenerují tak velké teplo.