RC Regulátory Flycolor WinDragon

Regulátory pro RC modely nabízíme ve střídavém i stejnosměrném provedení . Neobejdete se bez nich v situaci, kdy budete chtít ovládat otáčky elektrického motoru v lodi, letadle, autě, bugině, tanku anebo třeba helikoptéře. V RC regulátoru najdete obvykle již vestavěný stabilizátor napětí (BEC) , který zajistí napětí vhodné pro serva a přijímač.

 

9 položek celkem
Regulátor otáček 20A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW01
Regulátor otáček 30A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW02
Regulátor otáček 40A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW03
Regulátor otáček 60A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW04
Regulátor otáček 80A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW05
Regulátor otáček 100A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW06
Regulátor otáček 130A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW07
Regulátor otáček 200A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW08
Flycolor Wi-Fi Trans
Flycolor Wi-Fi Trans
Skladem (4 ks)
733 Kč / ks
Kód: RW09

RC regulátory Flycolor WinDragon

RC regulátory značky Flycolor WinDragon z naší nabídky jsou vysoce výkonné regulátory. Využívají velmi silné a výkonné mikroprocesory, které jsou zároveň odolné vůči rušení. Umožňují možnost nastaveni režimu start, mají rychlou odezvu na plyn a plynulou regulaci rychlosti. Lze je použít do RC aut , lodí, letadel i helikoptér.

Jedná se o velmi kvalitní a spolehlivé regulátory za skvělou cenu , které jsou vybaveny ochranou proti rušení, přehřátí nebo samovolnému spuštění. Regulátory Flycolor WinDragon snadno naprogramujete pomocí aplikace Flycolor Wifi Trans , podporují ale i programování pomocí programovací karty . Regulátory Flycolor WinDragon mají vysoký výstupní výkon a menší ztrátu energie. Díky technologii ASFC (aktivní spínání pokračování průtoku) mají take vysokou účinnost a negenerují tak velké teplo.