RC Regulátory Flycolor lodní

Regulátory pro RC modely nabízíme ve střídavém i stejnosměrném provedení . Neobejdete se bez nich v situaci, kdy budete chtít ovládat otáčky elektrického motoru v lodi, letadle, autě, bugině, tanku anebo třeba helikoptéře. V RC regulátoru najdete obvykle již vestavěný stabilizátor napětí (BEC) , který zajistí napětí vhodné pro serva a přijímač.

 

6 položek celkem
Lodní regulátor otáček 5V/3A Flycolor 50A BEC  (s reverzem)
978 Kč / ks
Kód: LOD01
Lodní regulátor otáček 5V/5A Flycolor 70A BEC (s reverzem)
1 118 Kč / ks
Kód: LOD02
Lodní regulátor otáček 5V/5A Flycolor 90A BEC (s reverzem)
1 188 Kč / ks
Kód: LOD03
Lodní regulátor otáček 5V/5A Flycolor 120A BEC (s reverzem)
1 467 Kč / ks
Kód: LOD04
Lodní regulátor otáček 5V/5A Flycolor 150A BEC (s reverzem)
1 654 Kč / ks
Kód: LOD05
Flycolor programovací karta BOAT
281 Kč / ks
Kód: LOD07

Lodní RC regulátory Flycolor

Lodní RC regulátory značky Flycolor z naší nabídky podporují většinu třífázových motorů na trhu. Už z továrního nastavení jsou plně připraveny k okamžitému použití. Programovat je můžete pomocí vysílače nebo pomocí programovací karty .Nastavíte tak snadno polohy plynu, režimy motoru, ale i další parametry. Lodní regulátory jsou samozřejmě určeny pro lodě a další RC modely pohybující se ve vlhkém prostředí.

Jedná se o velmi kvalitní a spolehlivé regulátory za skvělou cenu , které jsou vybaveny ochranou proti rušení, přehřátí nebo samovolnému spuštění. Lodní regulátory Flycolor jsou specifické hladkou a plynulou odezvou plynu, ale také automatickou detekcí počtu článků. Umožňují nastavit široký rozsah úrovně akcelerace.