RC Regulátory Favourite Brave Wolf

Regulátory pro RC modely nabízíme ve střídavém i stejnosměrném provedení . Neobejdete se bez nich v situaci, kdy budete chtít ovládat otáčky elektrického motoru v lodi, letadle, autě, bugině, tanku anebo třeba helikoptéře. V RC regulátoru najdete obvykle již vestavěný stabilizátor napětí (BEC) , který zajistí napětí vhodné pro serva a přijímač.

 

10 položek celkem
Programovací karta pro regulátory - Favourite
299 Kč / ks
Kód: R027
Regulátor otáček 35A Favourite Brave Wolf Car ESC
807 Kč / ks
Kód: RCAR11
Regulátor otáček 45A Favourite Brave Wolf Car ESC
869 Kč / ks
Kód: RCAR12
Regulátor otáček 60A Favourite Brave Wolf Car ESC
1 049 Kč / ks
Kód: RCAR13
Regulátor otáček 80A Favourite Brave Wolf Car ESC
1 384 Kč / ks
Kód: RCAR14
Regulátor otáček 120A Favourite Brave Wolf Car ESC
1 632 Kč / ks
Kód: RCAR14A
Regulátor otáček 150A Favourite Brave Wolf Car ESC
2 428 Kč / ks
Kód: RCAR14B
Regulátor otáček 180A Favourite Brave Wolf Car ESC
2 628 Kč / ks
Kód: RCAR14C
USB link (car ESC Favourite) programovací karta
225 Kč / ks
Kód: RCAR15
Profi programovací LCD karta (car ESC Favourite)
518 Kč / ks
Kód: RCAR16

RC regulátory Favourite Brave Wolf

RC regulátory značky Favourite Brave Wolf z naší nabídky jsou prachu a voděodolné regulátory, které lze použít i do RC aut na tratě s menším množstvím vody. Jedná se o velmi kvalitní a spolehlivé regulátory, které jsou kompatibilní s bezsenzorovými i senzorovými střídavými motory. Díky kvalitním komponentům uvnitř snesou i velké proudové zatíženía vzhledem k velkému množství programovatelných položek jsou vhodné pro různé druhy chassi. Regulátory Favourite Brave Wolf snadno naprogramujete pomocí programovací karty, která po připojení také ihned zobrazí aktuální nastavení regulátoru. Každá změna při programování je ihned signalizována pomocí LED diod.

Regulátory značky Favourite Brave Wolf se vyznačují také vícenásobnou ochranou , například cut-off ochrana proti nízkému napětí, tepelná ochrana proti přehřátí, ochrana proti ztrátě signálu, apod. Díky vysoké variabilitě a možnostem nastavení se tyto regulátory již dostaly do povědomí vysokého počtu modelářů. Budete mezi ně také patřit?