2 položek celkem
RC auto VRX COBRA Blast 1/8 Off-Road 4WD CST Off Road -Brushless
ZDARMAZDARMA
7 959 Kč / ks
Kód: CR819
RC auto COBRA Blast 3X 1/8 Off-Road 4WD Buggy -Brushless
ZDARMAZDARMA
7 452 Kč / ks
Kód: CR820

Auto na dálkové ovládání. Alespoň jedno by měl mít doma každý. Užijete si s ním spoustu zábavy a vyzkoušíte nejen svoje řidičské schopnosti. Každý majitel RC auta totiž musí být i tak trochu fanda do elektroniky, protože zvládnou propojení RC baterie , serv, motru či regulátoru už chce fištrón. Dobrou zprávou ale je, že všechna naše RC auta dodáváme včetně vysílačky , takže alespoň ovládání řešit nemusíte. V naší nabídce naleznete modely RC aut všech představitelných typů od Monster Trucků, po buginy či off roady. Určitě si vyberete.

 

RC auta v měřítku 1/8

RC auta v měřítku 1/8 patří k tomu největšímu, co vám jsme schopni v této oblasti na BigHobby nabídnout. Dostanete čtyřkolku se střídavým elektropohonem plně vybavenou vším, co potřebujete, abyste mohli model zapnout a hned začít jezdit. A rychlost? Klidně až 70 km/h po dobu 20 minut . Tak co říkáte? Je to pro vás to pravé?

Rádi byste svoje auto ještě více vyšperkovali? Máme pro vás širokou nabídkou příslušenství, díky které si s tím bez potíží poradíte. Určitě oceníte majáky a sirény nebo rovnou celé sound a LED systémy . Hodit se vám může také nová karosérie anebo pastorky. To, když budete chtít vyměnit ty, které už jsou ojeté.