Programovatelné servo FH-BLS3848MED 8.4V/ 48kg - magnetický enkodér - Flash Hobby

Kód: FHS32
Značka: Flash Hobby
2 209 Kč 1 826 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Programovatelné digitální servo se střídavým motorem Flash Hobby, šikmým ozubením a magnetickým enkodérem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi silné, přesné, programovatelné digitální servo se střídavým motorem. Díky šikmému ozubení převodů má servo velmi hladký chod bez vůlí. Nízká hlučnost a přilnavost zubů zaručují tomuto servu dlouhou životnost a prvotřídní mechanické vlastnosti. Pro dokonalé chlazení i při vysokém zatížení a ochranu před nepříznivým provozním prostředím je servo uloženo ve vodotěsné a prachotěsné hliníkové krabičce. Diky programovací kartě, kterou jednoduše připojíte k PC a po instalaci Softweru (ve složce související soubory), můžete nastavit spoustu užitečných funkcí. Mechanický potenciometr snímající polohu výstupní hřídele, který časem podléhá opotřebení a trpí vibracemi a rázy přenášenými do serva, nahrazuje bezkontaktní magnetický enkodér. Kromě toho, že odpadá riziko poškození potenciometru při dlouhodobém provozu pod vysokým zatížením, magnetický enkodér také zaručuje vynikající přesnost snímání polohy, a zvyšuje tak přesnost chodu serva.

Programovatelné funkce:

Velikost výchylky: Slouží k nastavení maximální velikosti výchylek serva. 180° při maximálním povoleném rozsahu šířky řídících impulsů (500~2500 µs).

Neutrál serva: Slouží k nastavení neutrálu, (středové) polohy serva.

Tlumení: Nastavuje charakteristiku chování serva při zastavování jeho pohybu.

Výstupní výkon: Nastavuje výstupní výkon serva. Čím vyšší hodnota, tím je servo rychlejší a má vyšší tah.

Citlivost: Nastavuje citlivost (šířku pásma necitlivosti) serva. Čím vyšší hodnota, tím je pásmo necitlivosti užší – servo se pohne, jen pokud je změna šířky řídícího signálu větší, než je šířka pásma necitlivosti. Nastavená příliš vysoká hodnota citlivosti může v některých aplikacích způsobovat kmitání serva. Rozsah: Ultra High (Extra vysoká – pásmo necitlivosti cca 1 µs) – High (Vysoká – cca 2 µs) – Medium (Střední – cca 3 µs) – Low (Nízká – cca 4 µs)

Měkký rozběh: Zapíná/vypíná funkci měkkého rozběhu. Tato funkce brání prudkému najetí serva do provozní polohy.

Obrácení smyslu výchylek: Obrací smysl výchylek serva.

Flysky NB4 SFR: Pouze pro použití serva s kanály RC souprav Fly Sky pracujícímiv SFR režimu. Tuto volbu nezapínejte, pokud používáte odlišné nastavení RC soupravy Fly Sky nebo RC soupravu jakékoliv jiné značky.

FUTABA SR režim: Pouze pro použití serva s kanály RC souprav FUTABA pracujícími v SR režimu. Tuto volbu nezapínejte, pokud používáte odlišné nastavení RC soupravy FUTABA nebo RC soupravu jakékoliv jiné značky.

Režim SANWA SSR/SUR: Pouze pro použití serva s kanály RC souprav SANWA pracujícími v SSR/SUR režimu. Tuto volbu nezapínejte, pokud používáte odlišné nastavení RC soupravy SANWA nebo RC soupravu jakékoliv jiné značky.

Nouzové výchylky fail-safe: V případě úplné ztráty řídícího signálu z přijímače nebo nemůže-li servo signál správně detekovat (např. pro rušení), servo může přejít do jednoho ze tří nouzových režimů:

Ochrana při přetížení: Zapíná nebo vypíná ochranu při přetížení serva ve třech úrovních – jakmile přetížení trvá po přednastavenou dobu (v sekundách), výstupní výkon serva je omezen na odpovídající přednastavenou hodnotu (v % max. výkonu).

Reset: Obnovuje výchozí tovární nastavení připojeného serva.

Programovací karta a PC rozhraní, kde se funkce nastavuji. V případě programování serva je nutno kartu zakoupit samostatně.

Software na programování vám pošleme do emailu .

Technické parametry serva:

Co je to HELICAL MAGNETIC servo ?

Helikální (šneková) převodovka s magnetickým enkodérem je specifický typ serva, který kombinuje helikální (šnekovou) převodovku s magnetickým enkodérem pro přesné řízení polohy rotace. Helikální převodovky jsou navrženy tak, aby poskytovaly vyšší převodový poměr než běžné přímé ozubené převody, což znamená, že mají větší kroutící moment. Magnetický enkodér pak poskytuje zpětnou vazbu o aktuální poloze rotace, což umožňuje servo přesně sledovat a reagovat na požadovanou polohu rotace s vysokou přesností. Servo se obvykle ovládá signálem z mikroprocesoru , vysílače nebo jiného řídicího zařízení, které určuje, jaká poloha rotace je požadována.

Tento typ serva se často používá v aplikacích, kde je potřeba vysoká přesnost a opakovatelnost polohy rotace, jako jsou RC modely, průmyslová zařízení, stroje pro výrobu, robotická ramena a další aplikace, kde je důležité dosáhnout přesné polohy rotace s vysokým kroutícím momentem.


Doplňkové parametry

Kategorie: RC Serva
Hmotnost: 0.083 kg
Ozubení: Kovové
Rychlost (sec.): 0,06-0,1 (sec.)
Tah (kg): 31 a více (kg)
Typ serva: Standard, HV servo
Váha (g): 31-80 g
Vlastnosti: Digitální, Vodotěsná, Magnetický enkodér
Značka: Flash Hobby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: