Programovací karty Sunrise

Pro programování RC regulátorů můžete použít vysílač anebo speciální programovací kartu. V naší nabídce najdete celou řadu programovacích karet kompatibilních s různými typy RC regulátorů. Stačí si vybrat tu správnou. RC regulátor díky ní pohodlně nastavíte doma i v terénu .

 

1 položek celkem
Programovací karta - Sunrise Model PRO
231 Kč / ks
Kód: SUN15

Programovací karta Sunrise

Pokud vybíráte vhodnou programovací kartu pro váš regulátor, měli byste si být jisti vzájemnou kompatibilitou obou zařízení. Tu si zajistíte, pokud budete používat programovací karty i regulátory jedné značky. Programovací karty značky BH Power jsou kompatibilní s regulátory otáček Sunrise . Pokud si pořídíte programovací kartu Sunrise je vhodné zůstat dlouhodobě u regulátorů téže značky, protože s přechodem na jinou značku regulátorů byste museli pořizovat také novou programovací kartu.

V naší nabídce na BigHobby najdete základní typy programovacích karet, které se nastavují pomocí jumperů, ale také sofistikovanější programovací karty , které nastavíte pomocí tlačítek s diodami a přepínači anebo rovnou pomocí displeje.

Hledáte programovací karty Sunrise pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už programovací karty Sunrise v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: programovací karty HobbyWing EZRUN, servo kabely, programovací karty Flycolor, programovací karty V-Good