Programovací karty Favourite Brave Wolf

Pro programování RC regulátorů můžete použít vysílač anebo speciální programovací kartu. V naší nabídce najdete celou řadu programovacích karet kompatibilních s různými typy RC regulátorů. Stačí si vybrat tu správnou. RC regulátor díky ní pohodlně nastavíte doma i v terénu .

 

3 položek celkem
Programovací karta pro regulátory - Favourite
299 Kč / ks
Kód: R027
USB link (car ESC Favourite) programovací karta
225 Kč / ks
Kód: RCAR15
Profi programovací LCD karta (car ESC Favourite)
518 Kč / ks
Kód: RCAR16

Programovací karta Favorite Brave Wolf

Pokud vybíráte vhodnou programovací kartu pro váš regulátor, měli byste si být jisti vzájemnou kompatibilitou obou zařízení. Tu si zajistíte, pokud budete používat programovací karty i regulátory jedné značky. Programovací karty značky BH Power jsou kompatibilní s regulátory otáček Favorite Brave Wolf . Pokud si pořídíte programovací kartu Favorite Brave Wolf je vhodné zůstat dlouhodobě u regulátorů téže značky, protože s přechodem na jinou značku regulátorů byste museli pořizovat také novou programovací kartu.

V naší nabídce na BigHobby najdete základní typy programovacích karet, které se nastavují pomocí jumperů, ale také sofistikovanější programovací karty , které nastavíte pomocí tlačítek s diodami a přepínači anebo rovnou pomocí displeje.

Hledáte programovací karty Favourite Brave Wolf pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už programovací karty Favourite Brave Wolf v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: programovací karty Flycolor, programovací karty Sunrise, programovací karty Favourite Brave Wolf, programovací karty Turnigy