Ozubení pro serva

Náhradní ozubená kolečka pro servo se hodí vždy, když ta stará už neplní svoji funkci. Přehnali jste to se zatížením převodovky a plastová kolečka nevydržela? Pořiďte si nová. Jste si jisti, že chcete přenášet vyšší síly a vydrží to zbytek serva? Řešením je kvalitní nové kovové ozubení pro serva

11 položek celkem
ozubeni
147 Kč / ks
Kód: BMSA01
ozubeni
147 Kč / ks
Kód: BMSA02
ozubeni
147 Kč / ks
Kód: BMSA03
ozubeni
151 Kč / ks
Kód: BMSA04
ozubeni
151 Kč / ks
Kód: BMSA05
ozubeni
151 Kč / ks
Kód: BMSA06
ozubeni
151 Kč / ks
Kód: BMSA07
ozubeni
151 Kč / ks
Kód: BMSA08
ozubeni
155 Kč / ks
Kód: BMSA09
ozubeni
155 Kč / ks
Kód: BMSA10
ozubeni
155 Kč / ks
Kód: BMSA11

Náhradní ozubení pro servomotory

V naší nabídce najdete celé sady ozubení pro konkrétní typ RC serva. Vyberete si ozubení pro micro serva, mini serva i standard serva. Ozubení nabízíme také pro speciální typy RC serv. Jestliže nechcete do nového ozubení investovat více než je nutné, najdete v naší nabídce také plastová ozubená kolečka opravdu za pár korun. Ta často ochrání při pádu RC letadla samotné servo a patří proto k často měněným součástem modelu.

Při výběru nového ozubení pro serva se zaměřte kromě typu serva, pro které je ozubení určeno, také na materiál, z něhož je vyrobeno a na převodový poměr. Nenašli jste v naší nabídce konkrétní typ ozubení pro servo, které potřebujete oživit? Napište nám, zkusíme s tím něco udělat. 

TIP: Přečtěte si článek o servech z našeho magazínu:

Hledáte ozubení pro serva do RC modelů?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už máte ozubení pro serva v košíku, podívejte se také na náš další sortiment: Servo testery, Servo páky, Prodlužovací kabely serva, Servo saver nebo Progr. karty.