Li-pol baterie Graphene HV 6000 mAh 2S 100C (200C) HC (A) BH Power
Kód: B219F3Související produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Kompaktní snadno přenosná nabíječka s balancerem. Vhodná pro NiCd, NiMh, LiPol, Li-ion, LiFe, ale i Pb články. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 6S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1100mAh 2S 25C (50C) - XT60 Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 6500 mAh 3S 75C (150C) HC (B) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5000 mAh 2S 100C (200C) HC (short HC), 1.6-1.7 mΩ BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Závodní lipol baterie - krátká.
Detailní popis produktu
GRAPHENE HV LIPO
Graphene technologie využívá nový typ materiálu třídy nano-tech pro výrobu těchto LiPol baterií. Jde o extrémně tenký, lehký, vysoce vodivý materiál zvedající výkon baterie na novou úroveň. Použití této nové pokročilé Graphene technologie v praxi znamená zvýšení výkonu a kvalitu baterií v každém směru. Vyšší napětí pod zatížením spojené s nižší hmotností a vysokou spolehlivostí těchto baterií je velmi důležité hlavně pro sportovní využití, nicméně tyto vlastnosti ocení každý uživatel Graphene baterií.
Výhody oproti tradičním LiPol bateriím:
- při zatížení drží vyšší napětí - to umožňuje svižnější ježdění, létání/zrychlení
- vyšší výkon, nižší hmotnost - delší letové a jízdní časy
- nižší teplota při zatížení (vysoká teplota je zabiják LiPol baterií)
- velmi dobrá životnost
- precizně sladěné jednotlivé články
Technické parametry:
| Model: | BH 6000-100-2S |
|---|---|
| Kapacita: | 6 000mAh |
| Napětí (V): | 7.6V |
| Rozměry (mm): | 25.0*46.0*138mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 285g |
| Stálý proud : | 100C (600 A) |
| Max. proud : | 200C (1200 A) |
| Vybíjecí konektor - T - konektor - Dean |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.285 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 5100-8000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V), 2S (7.6V) |
| Použití: | Auta |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 100C |
| Značka: | BH Power |
Hledáte vysoce výkonnéLi-pol baterie 2250 mAh 3S 45C (90C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie Power X6 2250 mah 2S 25C (50C) . S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 850mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 35C (70C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 600mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
