Li-pol baterie DRONE LIPO 1300mAh 1S 35C (70C) (bez PCB ochrany)
Kód: DR111Související produkty
( 1 pár - 2ks samec, 2ks samice, 2ks ochr. domeček)
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol. Nabíjet lze až 4 baterie najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol . Nabíjet lze až 5 baterií najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie Power X6 2250 mah 2S 25C (50C) . S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3500mAh 6S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 7800 mAh 3S 50C (100C) HC Bighobby-NANo Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby. Pevný kabel.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1300 mAh 3S 25C (50C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Nabízíme skutečné vybíjecí proudy, které také garantujeme. Ten nejvyšší výkon pro vaše proudově náročné RC stroje.
Nové baterie DRONE LIPO byly vyvinuty na základě proudové náročnosti současných RC strojů, jako jsou závodní drony, akrobatické modely, helikoptéry, a další.Tyto profi racingové baterie dodají dostatečný výkon vašim RC závodním strojům. Výhradním distributorem pro ČR i SR je www.bighobby.cz

Technické parametry:
| Kapacita: | 1 300mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 68.5*34.2*7.3mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 32g |
| Stálý proud : | 35C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - Walkera |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo



Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | DRONE LIPO |
| Položka byla vyprodána… | |
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 350 mAh 3S 25C (50C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200mAh 2S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? U nás je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3500mAh 4S 60C (120C) Bighobby- NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 860 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1500mAh 2S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200mAh 3S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
