Li-pol baterie 600mAh 1S 20C (30C) (A) Bighobby-NANO Tech (bez PCB ochrany)
Kód: B113Související produkty
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) HC (B) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 3S 25C (50C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 380 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 45C (90C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Detailní popis produktu
Baterie NANO Tech jsou vynikající kvality, využívající moderní NANO technologie s vynikajícími vybíjecími proudy. Vyznačují se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti proudových odběrů většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car).

Lipo baterie 1S jsou vhodné do široké škály RC vrtulníčků, autíček a dalších RC modelů
Naše ceny NANO Tech baterií jsou mnohem příznivější, než známe NANO Tech Turnigy.
Jsme výhradním Distributorem těchto baterií pro český a slovenský trh.
Technické parametry:
| Kapacita: | 600mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 43.7x25x9.6mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 17g |
| Stálý proud : | 20C |
| Max. proud : | 30C |
| Vybíjecí konektor - JST 2 PIN |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 600-1000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 20C |
| Značka: | Bighobby-Nano Tech |
| Model: | NANO Tech |
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 1300mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie Power X6 5200 mAh 5S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 5S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1500 mAh 2S 25C (50C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 25C (50C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) HC (B) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
