Externí spínaný stabilizátor 4A 5-6V (UBEC) Maytech

Kód: MTR37
Značka: Maytech
318 Kč 263 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Externí spínaný stabilizátor napětí 4A 5-6V (UBEC) Maytech pro napájení přijímače a serv dostanete na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výstupní napětí: volitelné 5 nebo 6V

Stálý proud: 4A

Max. proud (krátkodobý): 6A

Vstupní napětí: 8-22V (2-6 článků)

Rozměry: 39x13,5x5,5mm

Váha: 8g

 

UBEC 4A je externí spínaný stabilizátor pro napájení přijímače a serv. UBEC  je možné napájet napětím 8 až 22V, výstupní napětí je volitelné  5-6V. UBEC  4A je vhodný pro trvalý odběr 4A a krátkodobý 6A

Externí spínaný stabilizátor napájení  BEC pro napájení přijímače a serv například v těchto případech:

  • v modelech s elektrickým pohonem s OPTO regulátorem otáček které nejsou vybaveny vlastním obvodem BEC
  • v modelech větroňů a modelech se spalovacím motorem, kde je klasický přijímačový NiCd/NiMh 4- nebo 5-článek nahrazen dvoučlánkem Li-poly nebo Li-Fe
  • v elektroletech, jejichž regulátor nemá dostatečně výkonný vestavěný BEC pro větší počet (silnějších, digitálních apod.) serv

Použití moderních součástek a optimalizovaného obvodového řešení spínaného zdroje UBEC zaručuje minimalizaci rušení RC soupravy při nízké hmotnosti a malých rozměrech stabilizátoru. Napájecí napětí v rozsahu 8-22 V umožňuje UBEC používat až s šestičlánkovým Li-pol akumulátorem. Výstupní napětí 5-6 V . UBEC  je vybaven ochranou proti přepólování napájecího napětí (při nesprávné polaritě UBEC nepracuje).

 

Zapojení uBEC v modelu

  • Elektrolet s OPTO regulátorem: UBEC připojte přímo na výstupy pohonného akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Model se spalovacím motorem nebo větroň UBEC připojte přímo na výstupy napájecího akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Elektrolet s regulátorem s vestavěným stabilizátorem napájení (BEC) před připojením UBEC musíte odpojit červený vodič (+) v servokablíku regulátoru, abyste vyřadili z funkce vestavěný BEC. Jinak je zapojení UBEC stejné jako v případě OPTO regulátoru.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory otáček
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.008 kg
Počet článků (S): 6S (22.2V)
Použití: Letadla
Proud (A): 4A
Typ: UBEC
Značka: Maytech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: