Externí spínaný stabilizátor 20A (UBEC) Sunrise - volitelné napìtí 5V, 5.5V, 6V, 7V, 9V

Kód: UB02
Značka: Sunrise
588 Kč 486 Kč bez DPH
Skladem (30 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Externí spínaný stabilizátor napětí 20A (UBEC) Sunrise pro napájení přijímače a serv dostanete na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Volitelné napětí 5V, 5.5V, 6V, 7V, 9V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Volitelné výstupní napětí: 5V, 5.5V, 6V, 7V, 9V

Trvalý výstupní proud : 20A

Vstupní napětí: 6V-50.4V (2-12 článků)

Rozměry: 45mm*26mm*8mm

Váha: 30g

 

UBEC 20A je externí spínaný stabilizátor pro napájení přijímače a serv. UBEC  je možné napájet napětím 6 až 50,4V, výstupní napětí je volitelné 5V, 5,5V, 6V,7V,9V. UBEC  20A je vhodný pro trvalý odběr až 20A.

Externí spínaný stabilizátor napájení  BEC pro napájení přijímače a serv například v těchto případech:

  • v modelech s elektrickým pohonem s OPTO regulátorem otáček které nejsou vybaveny vlastním obvodem BEC
  • v modelech větroňů a modelech se spalovacím motorem, kde je klasický přijímačový NiCd/NiMh 4- nebo 5-článek nahrazen dvoučlánkem Li-poly nebo Li-Fe
  • v elektroletech, jejichž regulátor nemá dostatečně výkonný vestavěný BEC pro větší počet (silnějších, digitálních apod.) serv

 

Použití moderních součástek a optimalizovaného obvodového řešení spínaného zdroje UBEC zaručuje minimalizaci rušení RC soupravy při nízké hmotnosti a malých rozměrech stabilizátoru. Napájecí napětí v rozsahu 6-50,4 V umožňuje UBEC používat až s dvanácti-článkovým Li-poly akumulátorem. Výstupní napětí (5,0 V, 5,5 V ,6,0 V, 7V, 9V) je volitelné s pomocí zkratovací přepojky. Provozní stavy indikuje LED dioda. UBEC  je vybaven ochranou proti přepólování napájecího napětí (při nesprávné polaritě UBEC nepracuje).

 

Zapojení uBEC v modelu

  • Elektrolet s OPTO regulátorem: UBEC připojte přímo na výstupy pohonného akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Model se spalovacím motorem nebo větroň UBEC připojte přímo na výstupy napájecího akumulátoru a výstupní konektor UBEC zapojte do zásuvky pro baterie (nebo do jiné volné servozásuvky) na přijímači.
  • Elektrolet s regulátorem s vestavěným stabilizátorem napájení (BEC) před připojením UBEC musíte odpojit červený vodič (+) v servokablíku regulátoru, abyste vyřadili z funkce vestavěný BEC. Jinak je zapojení UBEC stejné jako v případě OPTO regulátoru.

 

CZ návod v položce ke stažení 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory otáček
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.03 kg
Počet článků (S): 12S (44.4V)
Použití: Letadla
Proud (A): 20A
Typ: UBEC
Značka: Sunrise

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: