*Digitální brushless servo BLS HV7025MG 70g/0,12s/25,3kg JX Servo
Kód: AJX097Související produkty
Servokabel JR plochý 0,15mm (1 metr)
Kvalitní Digitální slim servo KM1026MDHV 9,4g/0,07s/2,6kg Kingmax pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč.
Špičkové Digitální HV servo BMS-116WV+ 11g/0,07s/6,5kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Digital HV servo.
Digitální servo BLS-HV6105MG 61g/0,039s/5,84kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - střídavý motor.
Kvalitní Digitální servo CLS6322HV 63g/0,07s/22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Analogové slim servo CS239HV 22g/0,13s/4,6kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Nová serva JX uchvátí především svoji kvalitou srovnatelnou se servy známých značek jako je např. HD POWER, KDS, HITEC, XQ Power, FUTABA, GRAUPNER, SAVOX a další, ale také vynikající cenou. Díky kvalitním materiálům a ložiskům jsou serva rychlá, přesná a bez vůlí. Serva JX Power lze použít v široké škále RC modelů Letadel, Heli a RC Aut.
Specifikace
| Typ: | Digitální brushless BLS HV7025MG |
|---|---|
| Mrtvý tah: | 1 micro/sec |
| Control System: | +Pulse Width Control |
| Pracovní frekven.ce: | 1520 μs / 330 Hz |
| Motor: | brushless nejvyšší kvality - vyšší reakce, rychlost, kroutící moment, spolehlivost |
| Napětí: | DC 6 - 8.4 V (max. 2S lip.o) |
| Rychlost (8.4V): | 0.123 sec/60° |
| Rychlost (6V): | 0.152 sec/60° |
| Tah (8.4V): | 25,31 kg.cm |
| Tah (6V): | 20,25 kg.cm |
| Rozměry: | 40,5 x 20,2 x 36 mm |
| Hmotnost: | 70 g |
| Délka kabelu: | JR 265 mm |
| Ozubení: | kovové ozubení - Taiwan ozubení - tvrdopokovení - delší životnost |
| Ložis.ka: | 2BB (dvě kuličková) |
Celokovové servo nejvyšší kvality
Precizní serva pro PROFI použití




Jsme výhradním distributorem těchto serv pro ČR.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 21-30 (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | JX Servo |
Špičkové Digitální HV servo BMS-M15V 12g/0,1s/7,5kg Blue Bird servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Professional Digital HV servo.
Digitální servo BMS-A10V 7g/0,07s/3,2kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo
Digitální vodotěsné servo CLS5830HV 58g/0,09s/30kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital vodotěsné servo.
Digitální slim servo PDI-HV2107MG 21g/0,12s/8kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo - Slim
Digitální HV servo BMS-H51C V2 83g/0,09s/61,5kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digitální HV servo.
Digitální servo Corona DS929HV 12,5g/0,09s/2,4kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo BLS-12V 7146MG 71g/0,1s/47,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo.
Kvalitní Digitální servo C60HV 87g/0,11s/62kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
