Digitální HV servo BMS-H51C V2 83g/0,09s/61,5kg Blue Bird servo
Kód: BMS22Související produkty
Servokabel FUT kroucený 0,15mm (1 metr)
Digitální servo PDI-HV0703MG 7,1g/0,052s/3kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Digitální servo Corona DS558HV 58g/0,18s/14kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-HV7315MG 73g/0,09s/15,9kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo.
Kvalitní Vodotěsné servo BLS WP45HV 75g/0,11s/45kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Brushless vodotěsné servo.
Digitální HV servo R12S 41g/0,06s/12kg Power HD pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby. Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.
| Použití pro: | 1/5 1/8th Monster / Crawler / Off-road Car & Helicopter, 3D Aircraft |
|---|---|
| Tah (6.0V): | 44.5 kg-cm / 618.1 oz-in |
| Tah (7.4V): | 54.2 kg-cm / 752.8 oz-in |
| Tah (8.4V): | 61.5 kg-cm / 854.2 oz-in |
| Rychlost (6.0V): |
0.13 sec / 60° |
| Rychlost (7.4V): |
0.11 sec / 60° |
| Rychlost (8.4V): |
0.09 sec / 60° |
| Provozní napětí: |
4.5V ~ 8.5V ( 5 ~ 6 Cell Ni-MH or 2S Li-Poly / 2S Li-Fe ) |
| Frekve.nce/ system: |
Digital Controller / AD 12-Bits ( 4096 Steps ) |
| Mrtvé pásmo: | 0.001 ms ( 1 us ) |
| Kuličk.ová ložis.ka: | 6 Stainless Steel |
| Ozubení: | všechna ocelová, titanově pokovená |
| Typ Motoru: | High Efficiency Japan Coreless Motor |
| Zubů na hřídeli: | 25 |
| Rozměry: | 40.5 x 21 x 38.5 mm / 1.59 x 0.83 x 1.52 in |
| Hmotnost: | 83.0 ± 1 grams / 2.93 oz |


Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.083 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,06-0,1 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | Blue Bird servo |
Špičkové Digitální servo PDI-HV1151MG 15g/0,1s/4,5kg JX Servo se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. Vodotěsné - náhrada za Traxxas 2065.
Digitální servo Corona DS319HV 34g/0,05s/4,2kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální servo CLS2035HHV 20g/0,04s/6,2kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Kvalitní Silné digitální servo C70HV 87g/0,08s/72kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Super rychlé a silné servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6520HV 65g/0,06s/20kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Vodotěsné servo WP43HV 75g/0,11s/43kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Vodotěsné servo.
Kvalitní Digitální servo CLS6322HV 63g/0,07s/22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

