Střídavý elektromotor AS 2814 900kv (3536) T-Motor
Kód: AST17Související produkty
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 5055 700kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 6354 200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-9T 900KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1100kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3548 (2826) 1100kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C4260 (3530) 500kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3530 (2808) 1100kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3536 (2814) 1300kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Detailní popis produktu

| Velmi lehký výkonný motor s vysokým výkonem. |
| Určeno pro širokou škálu RC modelů letadel. |
| Velmi dobrá ložiska, zajišťující plynulý chod. |
| Precizní neodymové magnety lepené s vysokou přesností. |
Specifikace:
| Otáčky (kv) | 900KV |
| Max. proud(A)180S | 37A |
| Max. výkon(W)180S | 553W/4S |
| Vnitřní odpor | 43mΩ |
| Napětí (V) | 3-4S |
| Doporučený regulátor | 40-60A (dle sestavy) |
| Doporučená vrtule | APC10*5.5/11*5.5/12*6/13*6.5 |
| Váha motoru s kabeláží | 110g |
Hodnoty z testování motorů: zde


Jsme výhradním distributorem těchto motorů pro ČR a SR. Výrobce: 
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 35-36 |
| ? Otáčky (kv): | 900 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AS serie |
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM480 600kv 3D T-Motor pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C5055 (4120) 600kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1500kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2830 (2212) 1300kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3542-7T 780KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC6362-6T 350KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 1050kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C4250 (3520) 800kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
