Zákaznická podpora:731 019 093info@bighobby.cz

Regulátory otáček 18 A

Regulátory otáček 18 A jsou vhodné pro elektrické pohony, kde je běžný vyšší odběr a je potřeba stabilní řízení výkonu při zatížení. Proudová třída 18 A přidává užitečnou rezervu pro svižnější provoz a pomáhá udržet klidnější chod při častém přidávání a ubírání. Díky plynulému řízení výkonu je chování modelu předvídatelné při změnách rychlosti i při opakovaných záběrech. Při výběru se vyplatí počítat s proudovou rezervou, aby regulátor pracoval stabilně i při náročnější zátěži. Výsledkem je jistější kontrola výkonu a vyrovnanější projev pohonu.

Řazení produktů

1 položek celkem

Cena

485486
1485486

Značky

Měřítko?

Počet článků (S)?

Použití

Proud (A)?

Typ

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1

Výpis produktů

Regulátor otáček 18A Sunrise ICE (YEP) SBEC- 4A AIR/HELI
485 Kč / ks

Vysoký výkon pro vaše RC vrtulníky zajistí regulátor otáček 18A SUNRISE ICE (YEP) SBEC- 4A AIR/HELI s mnoha programovatelnými funkcemi. Od 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.

Kód: ICE01

Ovládací prvky výpisu

1 položek celkem

Regulátor otáček 18 A

Regulátor otáček 18 A podporuje jisté ovládání tím, že pomáhá držet výkon stabilní a reakci modelu čitelnou i při dynamické jízdě nebo letu. Správně zvolený regulátor zvyšuje bezpečnost provozu, protože při vyšší zátěži pracuje klidněji a snižuje riziko přehřívání nebo výpadků. Při prudším přidání plynu i při rychlém ubírání se projeví plynulejší přechody a klidnější reakce modelu. Pokud má regulátor rozumnou proudovou rezervu, zvládá i krátkodobě vyšší odběr bez nepříjemných překvapení. Modelář tak získá víc prostoru soustředit se na řízení a doladění pohonu, místo aby řešil limity elektroniky. Výsledkem je stabilnější provoz a příjemnější kontrola modelu v reálných podmínkách.

TIP: Přečtěte si článek o regulátorech z našeho magazínu:

Hledáte regulátory otáček pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už regulátory otáček v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: programovací karty, RC motory, elektrické motoryspalovací motory, zapalovací moduly, zapalovací svíčky nebo hřídele.