RC Regulátory Turnigy

Regulátory pro RC modely nabízíme ve střídavém i stejnosměrném provedení . Neobejdete se bez nich v situaci, kdy budete chtít ovládat otáčky elektrického motoru v lodi, letadle, autě, bugině, tanku anebo třeba helikoptéře. V RC regulátoru najdete obvykle již vestavěný stabilizátor napětí (BEC) , který zajistí napětí vhodné pro serva a přijímač.

 

3 položek celkem
Regulátor otáček 120A TURNIGY Plush HV 32bit (2-8S) Speed Controller Kód: R008A
Regulátor otáček 150A TURNIGY Plush 32bit (2-6S) Speed Controller Kód: R008B
Programovací karta Turnigy - plush 32 serie
345 Kč / ks
Kód: R008B1

RC regulátory Turnigy

RC regulátory značky Turnigy z naší nabídky jsou špičkové regulátory určené pro amatérské, ale i profesionální modeláře. Jsou řízeny 32bitovým mikroprocesorem. Díky tomu umožňují nastavení vysoké rychlosti odezvy plynu, ale i vysokého rozlišení či plynulé a citlivé linearity. Ve srovnání s jinými ESC nabízí synchronné rektifikaci a regenerativní brzdění umožňující úsporu energie. Spolehnout se můžete na automatickou detekci vstupního signálu a kompatibilitu s většinou RC motorů na trhu. Regulátory Turnigy můžete programovat pomocí vysílače nebo pomocí programovací karty . Nastavíte tak snadno polohy plynu, režimy motoru, ale i další parametry. RC regulátory T-Motor určeny pro RC vrtulníky, letadla, ale i auta a další RC modely .

Jedná se o velmi kvalitní a spolehlivé regulátory , které jsou vybaveny ochranou proti rušení, přehřátí nebo samovolnému spuštění. RC regulátory Turnigy můžeme doporučit i pro profesionální použití.