RC regulátor OPTO

RC regulátory slouží pro ovládání otáček RC modelů . Bez nich by nebylo možné v modelu ovládat elektrický motor. U většiny RC regulátorů je již integrován stabilizátor napětí (BEC) , jehož úkolem je připravit odpovídající napěťovou úroveň pro serva a přijímač.

 

3 položek celkem
Regulátor otáček 80A FlyDragon ESC HV 5-12S OPTO
2 249 Kč / ks
Kód: RF012A
Regulátor otáček 150A FlyDragon ESC HV 5-12S OPTO
3 029 Kč / ks
Kód: RF016B
Regulátor otáček 200A Flycolor WinDragon wifi - programovatelný Kód: RW08

RC regulátory OPTO

Předností OPTO RC regulátorů ve srovnání s jinými typy je především vysoká odolnost vůči rušení. Většina z nich je vybavena ochrannými funkcemi umožňujícími bezpečnost jejich provozu. U OPTO RC regulátorů se můžete také spolehnout na ochranu proti přehřátí, vysokému vstupnímu napětí, ztrátě signálu, ale i nízkému napětí. Nevýhodou je obvykle nepřítomnost integrovaného BEC stabilizátoru, kterou je nutno řešit připojením externího obvodu UBEC . OPTO RC regulátory bývají kompatibilní s většinou RC motorů na trhu . Pokud by u nás zakoupený regulátor náhodou s vaším motorem kompatibilní nebyl, můžete nám ho vrátit.

Pro programování RC regulátorů použijte vysílač anebo speciální programovací kartu . V naší nabídce najdete celou řadu programovacích karet kompatibilních s různými typy RC regulátorů. Stačí si vybrat tu správnou. RC regulátor díky ní pohodlně nastavíte doma i v terénu.