RC regulátor HV

RC regulátory slouží pro ovládání otáček RC modelů . Bez nich by nebylo možné v modelu ovládat elektrický motor. U většiny RC regulátorů je již integrován stabilizátor napětí (BEC) , jehož úkolem je připravit odpovídající napěťovou úroveň pro serva a přijímač.

 

6 položek celkem
100A HV
1 782 Kč / ks
Kód: AVG12
120A HV
2 047 Kč / ks
Kód: AVG13
160A HV
3 223 Kč / ks
Kód: AVG14
160A HV 14S
4 935 Kč / ks
Kód: AVG15
60A lite Kód: RD005
80A lite Kód: RD006

RC regulátory HV

HV RC regulátory jsou určeny pro zapojení s vyšším vstupním napětím (typicky 2S – 8S, výjimečně i 14S). Většina z nich je vybavena ochrannými funkcemi umožňujícími bezpečnost jejich provozu. U HV RC regulátorů se můžete také spolehnout na ochranu proti přehřátí, vysokému vstupnímu napětí, ztrátě signálu, ale i nízkému napětí. Většina z těchto regulátorů má již vestavěný BEC BEC stabilizátor. Pokud BEC není anebo nedostačuje, můžete situaci řešit připojením externího obvodu UBEC . HV RC regulátory bývají kompatibilní s většinou RC motorů na trhu . Pokud by u nás zakoupený regulátor náhodou s vaším motorem kompatibilní nebyl, můžete nám ho vrátit.

Pro programování RC regulátorů použijte vysílač anebo speciální programovací kartu . V naší nabídce najdete celou řadu programovacích karet kompatibilních s různými typy RC regulátorů. Stačí si vybrat tu správnou. RC regulátor díky ní pohodlně nastavíte doma i v terénu.