RC figurka 1/10

Chcete opravdu realistický vzhled vašeho RC letadla ? Posaďte do něj RC pilota. Doladíte jím vzhled vašich konstrukčních modelů , modelů z EPP , ale i hornoplošníků . Stačí trocha místa a vybrat si vhodnou tvář. Volit můžete RC pilota ve verzi muže i ženy v různém dobovém oblečení tak, aby co nelépe zapadl do vašeho modelu. Je libo pána se sluchátky anebo raději prostovlasou ženu anebo potřebujete do stíhačky figurku s dýchacím přístrojem? To vše v naší nabídce na BigHobby máme. Tak pojďte vybírat.

 

3 položek celkem
20Aa
153 Kč / ks
Kód: FL-P-020A
20Ba
153 Kč / ks
Kód: FL-P-020B
20Da
FL-P-020D Figurka RC pilota 1/10
Momentálně nedostupné
153 Kč / ks
Kód: FL-P-020D

RC figurky 1/10

RC piloti v měřítku 1/10 patří vedle těch v poměru 1/9 k tomu nejmenšímu , co vám v této oblasti dokážeme na BigHobby nabídnout. Obvykle se jedná pouze o hlavu a malou část trupu . Obojí je ale tematicky dekorováno, takže i tuto velikost RC pilota můžete přízpůsobit svému letadlu. Výhodou figurek RC pilotů v poměru 1/10 jsou minimalistické rozměry, takže se vám bez potíží vejdou i do malinkého kokpitu, a přitom budou vypada opravdu realisticky. Nenechte se připravit o tento doplněk na kráse vašeho letadla.

Chcete vzhled vašeho RC modelu změnit radikálněji? Pak tu pro vás máme nažehlovací potahové fólie , kterými snadno upravíte barvu jakékoliv části modelu. Jejich aplikace je přitom velmi jednoduchá. Pro věrnou podobu modelu s reálnými letadly se vám mohou hodit také podvozky , navigační světla , anebo třeba originální vrtule . Všechno máme. Mrkněte na naši nabídku.