Programovací karty V-Good

Pro programování RC regulátorů můžete použít vysílač anebo speciální programovací kartu. V naší nabídce najdete celou řadu programovacích karet kompatibilních s různými typy RC regulátorů. Stačí si vybrat tu správnou. RC regulátor díky ní pohodlně nastavíte doma i v terénu .

 

2 položek celkem
Programovaci karta
379 Kč / ks
Kód: AVG16
Karta 1
368 Kč / ks
Kód: SPINX03

Programovací karta V-Good

Pokud vybíráte vhodnou programovací kartu pro váš regulátor, měli byste si být jisti vzájemnou kompatibilitou obou zařízení. Tu si zajistíte, pokud budete používat programovací karty i regulátory jedné značky. Programovací karty značky BH Power jsou kompatibilní s regulátory otáček BH Power . Pokud si pořídíte programovací kartu V-Good je vhodné zůstat dlouhodobě u regulátorů téže značky, protože s přechodem na jinou značku regulátorů byste museli pořizovat také novou programovací kartu.

V naší nabídce na BigHobby najdete základní typy programovacích karet, které se nastavují pomocí jumperů, ale také sofistikovanější programovací karty , které nastavíte pomocí tlačítek s diodami a přepínači anebo rovnou pomocí displeje.

Hledáte programovací karty V-Good pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už programovací karty V-Good v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: programovací karty Flycolor, programovací karty Sunrise, programovací karty Favourite Brave Wolf, programovací karty Turnigy