Mini servo vodotěsné

Mini serva bývají robustnější než micro serva , ale menší než standardní serva. Většina mini serv z nabídky BigHobby nabízí tah do 10 kg a obsahuje odolné kovové převody s kvalitním coreless motorem. Slabší mini serva mohou být vybavena pouze jedním kuličkovým ložiskem (BB), ta silnější mají ložiska hned 2 (2BB).

 

4 položek celkem
CLS1227RP 1 Kód: FHS12
Vodotěsné servo TR-4 16g/0,1s/2,6kg Power HD - náhrada za Traxxas 2065 Kód: SHDP12
TR 5 1
1 050 Kč / ks
Kód: SHDP19A
Digitální servo CLS2035HHV 20g/0,04s/6,2kg Kingmax
882 Kč / ks
Kód: SKM09A

Vodotěsná mini serva

Vodotěsná serva jsou určena pro využití v nepříznivém prostředí. Proto bývají uložena ve vodotěsné a prachotěsné hliníkové krabičce. Využít je můžete například modelů lodí anebo RC letadel a helikoptér, se kterými plánujete létat za deště. I přes vysokou odolnost se většinou jedná o velmi přesná serva s nízkou hlučností a dokonalým chlazením, která odolají i vysokému zatížení .

Hledáte spíše standardní servo do RC aut, bugin tanků a dalších pozemních RC modelů ? Anebo potřebujete lehká slim serva do RC letadel ? Prohlédněte si důkladně naši nabídku RC serv a zvolte takové, které vám sedne. Nemůžete se rozhodnout? Svěřte se do našich rukou a kontaktujte nás . Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme.

Hledáte vodotěsné mini servo  pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už vodotěsné mini servo  v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentMini servo BH, Mini servo Flash Hobby, Mini servo JX, Mini servo Blue Bird