Micro servo vodotěsné

Vodotěsná serva jsou určena pro využití v nepříznivém prostředí. Proto bývají uložena ve vodotěsné a prachotěsné hliníkové krabičce. Využít je můžete například modelů lodí anebo RC letadel a helikoptér, se kterými plánujete létat za deště. I přes vysokou odolnost se většinou jedná o velmi přesná serva s nízkou hlučností a dokonalým chlazením, která odolají i vysokému zatížení .

 

3 položek celkem

Vodotěsná micro serva

Micro serva jsou serva s hmotností maximálně okolo 20 g . Vzhledem k tomu, že dělení RC serv není příliš striktní, můžete se ale setkat i s micro servy větších hmotností. Na BigHobby na vás čekají micro serva se šířkou do 12,5 mm a hmotností okolo 16 g s plastovými i kovovými převody.

Micro serva využijete nejen v modelařině, ale také v robotice a to díky nízké hmotnosti a miniaturním rozměrům. Jestliže byste ale raději serva speciálně určená do drobné elektroniky a robotických aplikací, mrkněte do naší nabídky robotických serv .

Hledáte micro vodotěsné servo  pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už micro servo vodotěsné v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentMicro servo JX, Micro servo Blue Bird, Micro servo Kingmax,