Micro servo HXT

Serva Tower HXT jsou ideální pro univerzální použití do široké škály RC modelů . Nabízí vysokou kvalitu za výbornou cenu. Díky tomu jsou vhodné pro amatérské i profesionální využití. Serva HXT se vyznačují především silným tahem a vysokou přesností. Za zmínku stojí také jejich přijatelná hmotnost, díky které je můžete použít i do menších modelů RC letadel a helikoptér, ale také jako pohon malých autíček, věže tanku anebo do navijáků lodí.

 

2 položek celkem
Micro servo HXT900 9g/0,09s/1,6kg
Micro servo HXT900 9g/0,09s/1,6kg
Momentálně nedostupné
146 Kč / ks
Kód: S001
Micro servo HXT500 5g/0,1s/0,8kg
Micro servo HXT500 5g/0,1s/0,8kg
Momentálně nedostupné
168 Kč / ks
Kód: S002

Micro serva HXT

Micro serva jsou serva s hmotností maximálně okolo 20 g . Vzhledem k tomu, že dělení RC serv není příliš striktní, můžete se ale setkat i s micro servy větších hmotností. Na BigHobby na vás čekají micro serva se šířkou do 12,5 mm a hmotností okolo 16 g s plastovými i kovovými převody.

Digitální i analogová micro serva umožňují využití PWM modulace pro signál z přijímače v modelu. Pokud hledáte opravdu výkonné micro servo, vsaďte na digitální. Jestli ale potřebujete, aby mělo servo nižší spotřebu, bude pro vás lepší micro servo analogové.

Micro serva využijete nejen v modelařině, ale také v robotice a to díky nízké hmotnosti a miniaturním rozměrům. Jestliže byste ale raději serva speciálně určená do drobné elektroniky a robotických aplikací, mrkněte do naší nabídky robotických serv .

Hledáte micro servo HXT pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už micro servo HXT v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentMicro servo Corona, Micro servo BH, Micro servo Tower Pro, Micro servo digitální