Maxi serva Power HD

Silná a rychlá serva Power HD jsou určena pro profi použití. Tomu také odpovídá jejich cena. Za tu ale dostanete to nejlepší na trhu. Micro serva Power HD jsou pověstná velmi dobrou kvalitou zpracování, rychlostí a vysokou přesností. Nabízí velmi jemné krokování , díky němuž se řízení vaší lodi, helikoptéry, RC letadla , auta anebo jiného modelu stane zážitkem, který si budete chtít několikrát zopakovat.

 

1 položek celkem
WH 65kg 1
1 296 Kč / ks
Kód: SHDP54

Maxi servo Power HD

Můžete si dovolit ve svém RC modelu použít maxi RC servo? Pak jste pravděpodobně šťastnými majiteli RC letadla nebo auta větších rozměrů. Maxi serva z nabídky BigHobby mohou dosahovat hmotnosti až 200 g . Zato ale nabídnou tah až 73 kg. A to už je opravdu něco. Přitom jsou stále velmi rychlá, přesná a bez vůlí. V případě maxi serv je ale nutné očekávat ve srovnání s mini a micro servy o něco málo pomalejší reakce. Při výběru maxi serva se zaměřte na jeho rozměry a sílu, ale také napájecí napětí a rychlost.

Hledáte spíše standardní servo do RC aut, bugin tanků a dalších pozemních RC modelů ? Anebo potřebujete lehká slim serva do RC letadel ? Prohlédněte si důkladně naši nabídku RC serv a zvolte takové, které vám sedne. Nemůžete se rozhodnout? Svěřte se do našich rukou a kontaktujte nás . Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme.

Hledáte maxi serva Power HD pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už maxi serva Power HD v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentMaxi servo digitální, Maxi serva JX, Maxi serva Blue Bird