Li-pol baterie DRONE LIPO 700mAh 1S 35C (70C) (bez PCB ochrany)
Kód: DR107Související produkty
( 1 pár - 2ks samec, 2ks samice, 2ks ochr. domeček)
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol. Nabíjet lze až 4 baterie najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol . Nabíjet lze až 5 baterií najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 3S 25C (50C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie BH RACING 5200 mAh 3S 35C (70C) -HC? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Lipo baterie v plastovém obalu.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200 mAh 3S 30C (60C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Nabízíme skutečné vybíjecí proudy, které také garantujeme. Ten nejvyšší výkon pro vaše proudově náročné RC stroje.
Nové baterie DRONE LIPO byly vyvinuty na základě proudové náročnosti současných RC strojů, jako jsou závodní drony, akrobatické modely, helikoptéry, a další.Tyto profi racingové baterie dodají dostatečný výkon vašim RC závodním strojům. Výhradním distributorem pro ČR i SR je www.bighobby.cz

Technické parametry:
| Kapacita: | 700mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 42.5*24.4*9.3mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 17g |
| Stálý proud : | 35C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - Walkera |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo



Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 600-1000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | DRONE LIPO |
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 60C (120C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) HC (B) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 6200 mAh 6S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1650 mAh 3S 35C (70C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Rozměry: 64,5x30x13,5mm
Váha: 56g, T-Dean 
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 380 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 6S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
