Li-pol baterie DRONE LIPO 175mAh 1S 35C (70C) (bez PCB ochrany)
Kód: DR101Související produkty
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol. Nabíjet lze až 4 baterie najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol . Nabíjet lze až 5 baterií najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 500mAh 3S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2800mAh 3S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 6S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 8000 mAh 4S 100C (200C) HC (pevný obal) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 3S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie Power X6 2250 mah 2S 25C (50C) . S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Detailní popis produktu
Nabízíme skutečné vybíjecí proudy, které také garantujeme. Ten nejvyšší výkon pro vaše proudově náročné RC stroje.
Nové baterie DRONE LIPO byly vyvinuty na základě proudové náročnosti současných RC strojů, jako jsou závodní drony, akrobatické modely, helikoptéry, a další.Tyto profi racingové baterie dodají dostatečný výkon vašim RC závodním strojům. Výhradním distributorem pro ČR i SR je www.bighobby.cz

Technické parametry:
| Kapacita: | 175 mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 43.5*11.5*6.2mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 5g |
| Stálý proud : | 30C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - Walkera |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo


Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 100-500 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | DRONE LIPO |
| Položka byla vyprodána… | |
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200mAh 5S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie Power X6 5200 mAh 5S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 4S 25C (50C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200mAh 3S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1300 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
