Li-pol baterie DRONE LIPO 1500mAh 1S 35C (70C) (bez PCB ochrany)
Kód: DR113Související produkty
( 1 pár - 2ks samec, 2ks samice, 2ks ochr. domeček)
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol. Nabíjet lze až 4 baterie najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol . Nabíjet lze až 5 baterií najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 3500mAh 2S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1300 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 45C (90C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 3S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Detailní popis produktu
Nabízíme skutečné vybíjecí proudy, které také garantujeme. Ten nejvyšší výkon pro vaše proudově náročné RC stroje.
Nové baterie DRONE LIPO byly vyvinuty na základě proudové náročnosti současných RC strojů, jako jsou závodní drony, akrobatické modely, helikoptéry, a další. Tyto profi racingové baterie dodají dostatečný výkon vašim RC závodním strojům. Výhradním distributorem pro ČR i SR je www.bighobby.cz

Technické parametry:
| Kapacita: | 1 500mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 82.1*60*47.1mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 45g |
| Stálý proud : | 35C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - Walkera |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo




Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | DRONE LIPO |
| Položka byla vyprodána… | |
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 6S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 500mAh 2S 25C (35C) -B- Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1300 mah 3S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Vhodná pro FPV.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 850mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 60C (120C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 2S 25C (50C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 120C (240C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.Vhodná pro FPV
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 860 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
