Li-pol baterie DRONE LIPO 1000mAh 1S 35C (70C) (bez PCB ochrany)
Kód: DR110Související produkty
( 1 pár - 2ks samec, 2ks samice, 2ks ochr. domeček)
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol. Nabíjet lze až 4 baterie najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol . Nabíjet lze až 5 baterií najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) HC (B) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 25C (50C) BH Power. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie Power X6 5200 mAh 5S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Detailní popis produktu
Nabízíme skutečné vybíjecí proudy, které také garantujeme. Ten nejvyšší výkon pro vaše proudově náročné RC stroje.
Nové baterie DRONE LIPO byly vyvinuty na základě proudové náročnosti současných RC strojů, jako jsou závodní drony, akrobatické modely, helikoptéry, a další.Tyto profi racingové baterie dodají dostatečný výkon vašim RC závodním strojům. Výhradním distributorem pro ČR i SR je www.bighobby.cz

Technické parametry:
| Kapacita: | 950mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 68.5*33.2*6.6mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 29g |
| Stálý proud : | 35C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - Walkera |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo



Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 600-1000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | DRONE LIPO |
| Položka byla vyprodána… | |
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 120C (240C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.Vhodná pro FPV
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4600 mAh 6S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1100mAh 2S 25C (50C) - XT60 Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 5S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 45C (90C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 6200 mAh 6S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 4S 25C (50C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
