Li-pol baterie 900mAh 3S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech
Kód: B300B3ASouvisející produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie Power X6 5200 mAh 5S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5000 mAh 2S 100C (200C) HC (short HC), 1.6-1.7 mΩ BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Závodní lipol baterie - krátká.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Baterie NANO Tech jsou vynikající kvality, využívající moderní NANO technologie s vynikajícími vybíjecími proudy 60C (120C). Vyznačují se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti proudových odběrů většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Vhodné pro Profi použití. Maximální nabíjecí proudy až 10C, ale pro menší namáhání baterií doporučujeme 1-3C. U baterií NANO Tech je použita silnější kabeláž než u Std lipo baterií pro vyšší proudové toky. Ze stejného důvodu jsou použity i konektory XT60 (pro kapacity do 3,9Ah) a XT90 (pro kapacity 4Ah a vyšší). Jsme výhradním Distributorem těchto baterií pro český a slovenský trh.

Naše ceny NANO Tech baterií jsou mnohem příznivější, než známe NANO Tech Turnigy.
Technické parametry:
| Kapacita: | 900mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 11.1V |
| Rozměry (mm): | 24.9*30.2*60.2mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 85g |
| Stálý proud : | 60C |
| Max. proud : | 120C |
| Vybíjecí konektor - XT60 samice |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.085 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 600-1000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 60C |
| Značka: | Bighobby-Nano Tech |
| Model: | NANO Tech |
Hledáte vysoce výkonnéLi-pol baterie 2250 mAh 3S 45C (90C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie Power X6 2250 mah 2S 25C (50C) . S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 950mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 5S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 380 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 3S 60C (120C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
