Li-pol baterie 900mAh 2S 25C (35C) - JST Bighobby-NANO Tech
Kód: B201H2Související produkty
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol. Nabíjet lze až 4 baterie najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 900mAh 3S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 700mAh 2S 20C (30C) Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5500mAh 4S 35C (70C) Bighobby- NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 350 mAh 3S 25C (50C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5500mAh 6S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 4S 25C (50C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Detailní popis produktu
Baterie NANO Tech jsou vynikající kvality, využívající moderní NANO technologie s vynikajícími vybíjecími proudy. Vyznačují se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti proudových odběrů většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car).

Jsme výhradním Distributorem těchto baterií pro český a slovenský trh.
Technické parametry:
| Kapacita: | 900mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 7.4V |
| Rozměry (mm): | 56.7*29.1*16.9mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 52g |
| Stálý proud : | 25C |
| Max. proud : | 50C |
| Vybíjecí konektor - JST 2PIN |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.052 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 600-1000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 25C |
| Značka: | Bighobby-Nano Tech |
| Model: | NANO Tech |
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 6200 mAh 6S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 380 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2800mAh 3S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1500 mAh 2S 25C (50C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2200mAh 4S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 45C (90C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 5S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 7800 mAh 3S 50C (100C) HC Bighobby-NANo Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby. Pevný kabel.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
