Li-pol baterie 8000mAh 6S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech
Kód: B612Související produkty
Nakupujte měřič napětí akumulátorů 1-6S nezbytný pro RC modeláře. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete velmi přesně změřit napětí baterie? Připojte k balančnímu konkektoru měřič napětí 1-7S a problém je vyřešen. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Dvojitý nabíječ a vybíječ baterií s balancerem. Vhodný pro NiCd, NiMh, LiHV, LiPol, Li-ion, LiFe a Pb články. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) HC (B) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4600 mAh 6S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 3500mAh 2S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Další nová série NANO TECH Li-po baterií - tentokrát 35C (70C)
Baterie NANO Tech jsou vynikající kvality, využívající moderní NANO technologie s vynikajícími vybíjecími proudy 35C (70C). Vyznačují se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti proudových odběrů většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Maximální nabíjecí proudy až 8C, ale pro menší namáhání baterií doporučujeme 1-2C. U baterií NANO Tech je použita silnější kabeláž než u Std lipo baterií pro vyšší proudové toky. Ze stejného důvodu jsou použity i kvalitní konektory XT60 a XT90 . Jsme výhradním Distributorem těchto baterií pro český a slovenský trh.

Naše ceny i kvalita BIGHOBBY- NANO Tech baterií jsou mnohem příznivější, než známé NANO Tech Turnigy.
Technické parametry:
| Kapacita: | 8 000mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 22.2V 6S |
| Rozměry (mm): | 137.8*60.3*57.5mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 1215g |
| Stálý proud : | 35C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - XT90 samice |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Rozhodně vynikající volba pro vaše RC stroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.215 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 5100-8000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 6S (22.2V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | Bighobby-Nano Tech |
| Model: | NANO Tech |
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 860 mAh 2S 35C (70C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie Power X6 2250 mah 2S 25C (50C) . S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 3S 25C (50C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 380 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200 mAh 3S 45C (90C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
