Li-pol baterie 500mAh 2S 25C (35C) -A- Bighobby-NANO Tech
Kód: B201ESouvisející produkty
Novinka
1 227 Kč
–20 %
Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) HC (B) BH Hard
Skladem
(19 ks)
979 Kč
Novinka
1 079 Kč
–20 %
Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) HC (A) BH Hard
Skladem
(34 ks)
862 Kč
Detailní popis produktu
Baterie NANO Tech jsou vynikající kvality, využívající moderní NANO technologie s vynikajícími vybíjecími proudy. Vyznačují se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti proudových odběrů většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car).

Lipo baterie 2S jsou vhodné do široké škály RC vrtulníčků, autíček a dalších RC modelů
Naše ceny NANO Tech baterií jsou mnohem příznivější, než známe NANO Tech Turnigy.
Jsme výhradním Distributorem těchto baterií pro český a slovenský trh.
Technické parametry:
| Kapacita: | 500mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 7.4V |
| Rozměry (mm): | 48x25x15mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 33g |
| Stálý proud : | 25C |
| Max. proud : | 35C |
| Vybíjecí konektor - JST 2 PIN |
|
| Servisní konektor - JST- XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 100-500 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 20C |
| Značka: | Bighobby-Nano Tech |
| Model: | NANO Tech |
| Položka byla vyprodána… | |
Novinka
1 694 Kč
–15 %
Li-pol baterie 7600 mAh 3S 30C (60C) BH Hard B
Skladem
(15 ks)
1 437 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
