Li-pol baterie 1300 mAh 3S 35C (70C) BH Hard
Kód: B300GSouvisející produkty
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 500mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) HC (B) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3300 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 6S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4600 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1650 mAh 3S 35C (70C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 2200 mAh 2S 35C (70C) BH Power. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Detailní popis produktu
Baterie BH Hard: Nová éra pro váš RC model
Hledáte to nejlepší, co můžete svému RC modelu dopřát? Připravte se na novou úroveň výkonu, spolehlivosti a ceny s našimi bateriemi BH Hard! Tyto Li-Pol akumulátory představují špičkovou kvalitu a jsou výsledkem nejnovějších technologií. Užijte si vysoký výkon, který posune vaše jízdní zážitky na zcela novou úroveň. A co je na tom nejlepší? Získáváte to vše za skvělou cenu. Dejte svému modelu to, co si zaslouží!
Technické parametry:
| Model: | BH 1300-35-3S |
|---|---|
| Kapacita: | 1300mAh |
| Napětí (V): | 11.1 V |
| Rozměry (mm): | 73x38x21mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 115g |
| Stálý proud : | 35C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - XT60 | |
| Servisní konektor JST-XH | |
Baterie je opatřena vybíjecím konektorem XT60 a servisnim konenektorem JST-XH. Servisní konektor je opatřen chráničem servisního konektoru, k lepší manipulaci a ochraně při nabíjení (lze odepnout).

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | BH Hard |
| Položka byla vyprodána… | |
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 2S 75C (150C) HC (A) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 210mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 860 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 120C (240C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.Vhodná pro FPV
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 175mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 3S 25C (50C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 4S 35C (70C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 380 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
