Li-pol baterie 1100mAh 3S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech
Kód: B300C2Související produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 6000 mAh 2S 60C (120C) HC (B) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1800 mAh 2S 25C (50C) BH Power. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 500mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 6200 mAh 6S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Detailní popis produktu
Li-po baterie NANO TECH - 25C (50C)
Baterie NANO Tech jsou vynikající kvality, využívající moderní NANO technologie s vynikajícími vybíjecími proudy 25C (50C). Vyznačují se především svojí kvalitou za rozumnou cenu, která přijde vhod vzhledem k náročnosti proudových odběrů většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Maximální nabíjecí proudy této 25C až 2C, ale pro menší namáhání baterií doporučujeme 1C. U baterií NANO Tech je použita silnější kabeláž než u Std lipo bateríí pro vyšší proudové toky. Ze stejného důvodu jsou použity i kvalitní konektory XT60 . Jsme výhradním Distributorem těchto baterií pro český a slovenský trh.

Naše ceny a hlavně kvalita BIGHOBBY- NANO Tech baterií jsou mnohem příznivější, než známé NANO Tech Turnigy.
Technické parametry:
| Kapacita: | 1 100mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 11.1V 3S |
| Rozměry (mm): | 62.2*24.4*23.4mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 72g |
| Stálý proud : | 25C |
| Max. proud : | 50C |
| Vybíjecí konektor - XT60 samice |
|
| Servisní konektor JST-XH | |
Rozhodně vynikající volba pro vaše RC stroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.072 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 25C |
| Značka: | Bighobby-Nano Tech |
| Model: | NANO Tech |
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 35C (70C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 5S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1650 mAh 3S 35C (70C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonnéLi-pol baterie 2250 mAh 3S 45C (90C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 950mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 2S 35C (70C) HC (A) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
