Li-pol baterie 1800 mAh 2S 25C (50C) BH Power
Kód: B210ASouvisející produkty
Pro vaši bezpečnost při nabíjení Li-pol baterií nakupujte Li-Po Safe ochranný vak pro nabíjení 18 x 23cm. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Bezpečnostní obal pro nabíjení.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 3500mAh 6S 60C (120C) Bighobby-NANO Tech s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 4600 mAh 6S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 2250 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Rozměry: 57,6x29,7x16mm
Váha: 6g, XT60 
Detailní popis produktu
Nové Li-po baterie BH Power jsou vynikající kvality, využívající moderní technologie s vynikajícími vybíjecími proudy, váhy i rozměrů - vyznačuje se především svojí tvrdostí, která přijde vhod vzhledem k náročnosti většiny současných RC modelů (Heli, Air, Car). Dle výrobce se dají nabíjet až 5C, ale doporučujeme pro životnost těchto baterií používat standardní 1-3C. Poznejte opravdovou kvalitu těchto Li-po baterií.
Technické parametry:
| Model: | BH 1800-25-2S |
|---|---|
| Kapacita: | 1 800mAh |
| Napětí (V): | 7.4V |
| Rozměry (mm): | 13.5*34.1*101mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 98g |
| Stálý proud : | 25C (45 A) |
| Max. proud : | 50C (90 A) |
| Vybíjecí konektor - T- konektor Dean |
|
| Servisní konektor - JST-XH | |
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.098 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 1100-2000 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 2S (7.4V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 25C |
| Značka: | BH Power |
| Položka byla vyprodána… | |
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1500 mAh 2S 25C (50C) Power X6. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1650 mAh 3S 35C (70C) BH Hard ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Vybírejte ty nejkvalitnější Li-pol baterie 1500mAh 2S 25C (50C) Bighobby-NANO Tech. S dopravou zdarma od 2 500 Kč na Bighobby. Skvělý poměr cena/výkon.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2600 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 2200mAh 3S 35C (70C) Bighobby-NANO Tech? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonnéLi-pol baterie 2250 mAh 3S 45C (90C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 8000 mAh 4S 100C (200C) HC (pevný obal) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby. Pevný obal - Car Racing.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
