Křížové servo páky

Účelem servo páky je přenos energie z hřídele serva na periferie modelu. V naší nabídce najdete jak kvalitní a těžké hliníkové servo páky, tak i lehčí servo páky plastové, které jsou levnější. Servo páky lze nainstalovat na serva s 20, 24 i 25 zuby na hřídeli. Předem si ale raději ověřte, kolik zubů vaše servo má. V naší nabídce najdete servo páky s délkou od 10 do 45 mm v několika variantách provedení. Setkat se tak můžete se servo pákami jednoramennými, dvouramennými, křížovými a kulatými.

 

4 položek celkem
Plastové servo páky A (25T)
54 Kč / ks
Kód: S012K
Plastové servo páky B (25T)
54 Kč / ks
Kód: SA01
Alu (hliníková) křížová servo páka 13B3-25T (stříbrná)-50mm) Kód: SA13B3
Alu (hliníková) křížová servo páka 13B4-25T (zlatá)-60mm) Kód: SA13B4

Křížová servo páka

V naší nabídce najdete servo páky pro nejrůznější druhy serv od micro serv až po maxi serva . Využít je můžete například pro rozpohybování výškovky, směrovky, křidélek, ale i dalších drobných periferié na RC letadle či jiném modelu. Křížové servo páky mají střed otáčení přesně uprostřed a tvar kříže . To znamená, že jimi lze řídit až 4 ovládané plochy najednou. Podmínkou ale je, aby spolu pohyb ploch vzájemně souvisel.

Jako nezbytné příslušenství k servo pákám nabízíme také RC dráty a táhla , které máme v průměrech M2 a M3. Pro jejich pevné připojení k ovládacím plochám RC letadla se vám mohou hodit koncovky táhel . Kromě ocelových táhel v naší nabídce najdete také ocelový drát v bowdenu , který je možné ohnout.