Extra 260 - 3D 1500mm - Kompletní

Kód: XCG0204
Značka: DW Hobby
16 975 Kč 14 029 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Udělejte si radost a pořiďte si balzový RC model Extra 260 - 3D 1,5m. Ocení každý RC profík i modelář.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V lehké konstrukci, jejímž základem jsou balsové a překližkové díly, se štědře – a na těch správných místech - používají materiály z uhlíkových a skelných kompozitů pro dosažení vysoké pevnosti a tuhosti draku při minimální hmotnosti. Výsledkem je robustní model schopný zvládat aerodynamické zatížení v širokém rozsahu, který je ale dostatečně lehký pro dosažení vysokých výkonů.

Součástí stavebnice jsou tuningové winglety neboli Generátory boční síly (SFG – Side Force Generators) zvětšující účinnou boční plochu modelu, čímž činí nožový let a další obraty závisející na „autoritě“ směrovky snadnějšími a stabilnějšími. Tyto winglety také činí model stabilnější při obratech s vysokým úhlem náběhu (harriery). Vřele doporučujeme, abyste je na model namontovali a experimentovali s nimi.

Perfektně nastříkaný laminátový motorový kryt a aerodynamické kryty kol vysoká barevnost s velkou viditelností vám poskytnou model, na který budete na letišti právem pyšní. Kombinace všech těchto moderních prvků vytváří model, který posunuje hranice možností moderního akrobatického létání. Tyto modely vynikají ve všech režimech moderní letecké akrobacie včetně pomalé 3D akrobacie v malé výšce, rychlé a agresívní extrémní akrobacie i klasické přesné akrobacie.

Technické údaje:
Rozpětí: 1540 mm

Délka: 1270 mm
Letová hmotnost včetně baterie: přibližně 2,6kg
Materiál: balza, dřevo

Obsah balení:
Trup, kryt motoru 
Podvozek, kola, kryty kol
Křídla, výškovka, směrovka, winglety
Hardware, příslušenství

Elektronika součástí:
Motor: MO4220 410kv
Regulátor: 80A
Servo: 4x 25g (kovové ozubení)
Baterie: 6S - není součástí balení (doporučená 2600-3800mAh)
Vrtule: dřevěná 15 palců

Přijímač: 4 kanály
6ch Dálkové ovládání

Ovládané prvky:
Motor
Výškovka
Směrovka
Křidélka

Trup modelu je klasické konstrukce z překližkových a balsových laserem vyřezávaných dílů s kompozitovými výztuhami s odnímatelným laminátovým motorovým krytem a odnímatelnou horní částí trupu s kabinou pro dokonalý přístup k pohonnému systému a RC vybavení. Motor se upevňuje v zadní montáži na překližkové krabicové lože.

Dvoudílné křídlo se souměrným profilem (poloviny se nasouvají z boku na uhlíkovou trubkovou spojku a zajišťují šrouby) je rovněž klasické konstrukce s celobalsovým tuhým potahem. Křidélka s velkou plochou jsou ovládána 2 nezávislými servy. Konce křídel můžete opatřit dodávanými winglety nebo laminátovými koncovými oblouky.

Ocasní plochy jsou celobalsové geodetické konstrukce, VOP je jednodílná se stabilizátorem vlepeným do trupu. Výškovka i směrovka je ovládána servy uloženými v ocasní části trupu s krátkými přímými táhly. Celý model je potažen nažehlovací fólií.

Podvozek je ostruhového typu s uhlíkovými hlavními nohami, lehkými koly s laminátovými kryty a drátovou ostruhou s uhlíkovou konzolí spřaženou se směrovkou.

Pro ovládání modelu vyhoví nejméně čtyřkanálová počítačová RC souprava – možnost naprogramování dvojích a exponenciálních výchylek ve správné velikosti je pro létání akrobacie – klasické přesné i extrémní 3D

CZ návod ve složce související soubory.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: