*Digitální HV servo BMS-35A 74g/0,14s/35,5kg Blue Bird servo
Kód: BMS19Související produkty
Servo arm 25T
Servo arm 25T
Digitální gyroskopické servo PDI-HV2545MG 26g/0,04s/4,52kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Digitální servo DHV-D56MG 5,6g/0,1s/1,2kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7208MG 72g/0,048s/7,22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - HV.
Digitální HV servo BMS-220HT 15g/0,1s/7,1kg Blue Bird servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.
Specifikace
| Použití pro: | Car. Airplane. Heil (EP / Gas Engine) /1/6, 1/8, 1/10 Buggy / Truggy, Crawler, Monster |
|---|---|
| Tah (6.0V): | 29 kg-cm / 403 oz-in |
| Tah (7.4V): | 35.5 kg-cm / 493 oz-in |
| Rychlost (6.0V): | 0.17 sec / 60° |
| Rychlost (7.4V): | 0.14 sec / 60° |
| Proud na prázdno: | 3 mAh @ 4.8 ~ 7.4 V Stopped |
| Provozní napětí: | 4.5 ~ 8.5 V ( 4 ~ 6 Cell Ni-MH or 2S Li-Poly) |
| Frekven.ce / system: | Digital Controller / 12-Bits (4096 Steps) |
| Mrtvé pásmo: | 0.001 ms (1 us) |
| Kuličko.vá ložis.ka: | Dual |
| Ozubení: | Titanové, kovové ozubení |
| Typ Motoru: | Japanese Coreless Motor |
| Zubů na hřídeli: | 25 |
| Rozměry: | 40.5 x 20 x 39 mm / 1.59 x 0.79 x 1.54 in |
| Hmotnost: | 74 ± 1 grams / 2.61 oz |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.074 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,11-0,2 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 31 a více (kg) |
| Typ serva: | Standard, HV servo |
| Váha (g): | 31-80 g |
| Značka: | Blue Bird servo |
Digitální servo PDI-HV5911MG 59g/0,07s/11,25kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7017MG 70g/0,095s/17,2kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Digitální servo CLS6322HV 63g/0,07s/22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo.
Digitální servo DS238HV 22g/0,13s/4,7kg Corona pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-12V 7346MG 73g/0,1s/47kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV 12V Coreless servo.
Digitální servo Corona DS339HV 34g/0,13s/5,1kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální servo CLS-12V 7337MG 73g/0,08s/37,5kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV Coreless servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

