Digitální HV servo BMS-226HT 15g/0,04s/5,1kg Blue Bird servo
Kód: BMS06DSouvisející produkty
Digitální servo Corona DS538HV 58g/0,12s/8kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7025MG 70g/0,12s/25,3kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Kvalitní Digitální servo PDI-HV7208MG 72g/0,048s/7,22kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital servo - HV.
Detailní popis produktu
Přinášíme Vám serva světoznámé značky BLUE BIRD, jejichž kvalitu netřeba představovat. Sám výrobce se kvalitou srovnává se servy SAWOX. Věříme, že v každé typové řadě si svá serva najdou jak rekreační, tak profesionální modeláři.

Technické parametry:
| Použití pro: | Vrtulníky 250 Class Rudder, EP Aircraft |
|---|---|
| Tah při - 6.0V: |
3.6 kg-cm |
| Tah při - 7.4V: | 4.5 kg-cm |
| Tah při - 8.4V: | 5.1 kg-cm |
| Rychlost při - 6.0V: |
0.06 sec / 60° |
| Rychlost při - 7.4V: | 0.05 sec / 60° |
| Rychlost při - 8.4V: | 0.04 sec / 60° |
| Provozní napětí: |
4.5V ~ 8.7V (5 ~ 6 Cell Ni-MH or 2S Li-Poly) |
| Frekv./system: |
333 Hz / Neutral:1500us or 1520us |
| Mrtvé pásmo: |
0.001ms (1us) |
| Kuličková ložisk.: |
dvojité |
| Ozubení: |
všechna kola ocelová |
| Typ motoru: |
Coreless Motor |
| Zubů na hřídeli: |
25 Teeth |
| Rozměry: | 23 x 12 x 25.4 mm / 0.9 x 0.47 x 1 in |
| Hmotnost: | 15.2 ± 1 grams / 0.53 oz |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | HV serva |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Ozubení: | Kovové |
| ? Rychlost (sec.): | 0,01-0,05 (sec.) |
| ? Tah (kg): | 0-5 (kg) |
| Typ serva: | Micro, Mini, HV servo |
| Váha (g): | 0-15 (g), 16-30 (g) |
| Značka: | Blue Bird servo |
Digitální servo PDI-HV0903MG 9,4g/0,07s/2,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital servo.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS 6527HV 65g/0,08s/27kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Digitální gyroskopické servo PDI-HV2546MG 26g/0,1s/6,6kg JX Servo pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání. Professional Digital HV servo.
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7125MG 73g/0,12s/25,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo.
Digitální servo Corona DS339HV 34g/0,13s/5,1kg pro vášnivé modeláře s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na Bighobby.Téměř vše skladem, ihned k odeslání.
Špičkové Digitální slim servo KM2108MDHV 21g/0,12s/7,9kg Kingmax se skvělým poměrem ceny a výkonu. Doprava zdarma nad 2 500 Kč jedině na BigHobby. S výběrem rádi poradíme.
Kvalitní Digitální brushless servo BLS HV7006MG 70g/0,039s/5,84kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Brushless Digital servo.
Potřebujete Digitální servo PDI-HV6223MG 55g/0,16s/23kg JX Servo? Pak jste na BigHobby správně. Doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital HV servo.
Kvalitní Digitální servo BLS-HV7117MG 73g/0,09s/17,8kg JX Servo pro amatérské i profi modeláře. Skvělý poměr ceny a výkonu a doprava zdarma nad 2 500 Kč. Professional Digital Brushless standard servo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

