Chránič balančního konektoru

Konektory pro RC modely představují jediný způsob, jak připojit baterii do RC modelu nebo motor k RC regulátoru . V naší nabídce na BigHobby na vás čeká široké spektrum modelářských konektorů, které můžete využít pro připojení jakékoliv baterie, motoru i regulátoru.

 

5 položek celkem
balancing head protector
9 Kč / ks
Kód: K009E9D
balancing head protector
10 Kč / ks
Kód: K009E9E
balancing head protector
11 Kč / ks
Kód: K009E9F
balancing head protector
12 Kč / ks
Kód: K009E9G
balancing head protector
13 Kč / ks
Kód: K009E9H

Chrániče balančního konektoru

Balanční konektory jsou speciální konektory, které slouží k připojení balanceru . Tím jsou vybaveny speciální RC nabíječky, které umí při nabíjení vyrovnávat nabíjecí proud mezi články s různou kapacitou. Díky tomu se jeden článek nebude přebíjet a druhý nezůstane nenabitý. Pokud ve vaší nabíječce balancer není, můžete si pořídit samostatný balanční adaptér . Ten jednoduše připojíte k balančnímu konektoru, který obvykle mívá každý bateriový pack větší než 1S, a můžete začít nabíjet. S využitím abalnčního adaptéru snadno nabijete i běžnou nabíječkou až 6 baterií se stejnou kapacitou naráz.

Chránič balančního konektoru zabraňuje poškození konektoru a chrání kabely proti vytržení. Zároveň usnadňuje zasouvání a vysouvání konektoru z nabíjecích a balančních desek.