Baterie Panasonic

Baterie a akumulátory jsou nezbytnou součástí všech modelů RC letadel, RC dronů, RC aut, RC vrtulníků, RC lodí, Air soft zbraní, ale i zavážecích lodiček pro rybáře. Nabízíme akumulátory a baterie od klasických článků, přes baterie Li-Pol , Ni-Mh, NiCd, Li-ion. Rádi vám zhotovíme i Aku packy dle vašich požadavků. V příslušenství pro baterie naleznete měřiče napětí Li-pol baterií, bzučáky, propojovací kabely, prodlužovací kabely pro serva, propojovací adaptéry, silikonové kabely, připojovací konektory, ochranné nabíjecí vaky a obaly.

 

 

1 položek celkem
panas Kód: LI008A3

Baterie Panasonic

Baterie Panasonic patří mezi stálice na trhu. Jsou velmi tvrdé a výkonné a využívají moderní technologie. Využijete je nejen v RC modelech , ale také pro repasi baterií do aku nářadí, elektrokol, powerbank, či samostatně do nejrůznějších svítilen, hraček, atd. Baterie Panasonic rozhodně stojí za vyzkoušení.

Naším cílem je nabídnout kvalitní a přesto co nejlevnější baterie na českém trhu. Jsme výhradními distributory mnoha značek a působíme na trhu od roku 2010. Za tu dobu jsme ušli kus cesty, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší za velmi slušné ceny. Jistě si v naší bohaté nabídce najdete vše potřebné k provozu RC modelů. Potřebujete poradit? Klidně nás kontaktujte. Ty nejčastější otázky z oblasti výběru baterií jsme shromáždili do přehledného článku .

Hledáte baterie Panasonic pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už baterie Panasonic v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentBaterie DRONE LIPO, Baterie Samsung, Baterie PK CELL, Baterie LG