Střídavý elektromotor AT 2312 1400kv (2830) T-Motor
Kód: ATT16Související produkty
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3542-7T 780KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-8T 480KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2822 1200kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC8072-6T 280KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor C700 500kv Leopard pro helikoptéry? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AS 2820 880kv (3542) T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-9T 900KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC4250-5T 960KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C4260 (3530) 500kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
| Precizní CNC výroba |
| Japonská ložiska |
| Nejvyšší kvalita neodymových magnetů |
| Vysokoteplotní smaltovaný drát Military kvality |
| Vysoká teplotní odolnost |
| Ručně vinutý drát |
| Vysoká účinnost a stabilita |
| Vynikající technické zpracování |
| Vysoký výkon |

Specifikace:
| Otáčky (kv) | 1400KV |
| Max. proud(A)180S | 30A |
| Max. výkon(W)180S | 320W/3S |
| Vnitřní odpor | 55mΩ |
| Napětí (V) | 3-4S |
| Doporučený regulátor | 30-40A |
| Doporučená vrtule | 8060/9060 |
| Váha motoru s kabeláží | 60g |
| Stator | Odolný 150°C |
| Ložiska | 684ZZ |
| Magnety | Odolné 150°C |
| Délka kabelu | 100mm - 22AWG |
| Stupeň izolace drátu | Odolný 220°C |

Hodnoty z testování motorů: zde

Jsme výhradním distributorem těchto motorů pro ČR a SR. Výrobce: 
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 28-30 |
| ? Otáčky (kv): | 1400 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AT serie |
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3536 (2814) 1500kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-7T 550KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3542 (2820) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 1300kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AT 2312 1150kv (2830) T-Motor pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. Rozměr 28,8x30mm.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3548 (2826) 900kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC6362-6T 350KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2830-09T 1290KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-6T 1350KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
