Střídavý elektromotor AS 2317 880kv (2836) T-Motor
Kód: AST14Související produkty
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 5065 380kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3530 (2808) 1100kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C2826 (2208) 1000kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-9T 430KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3530 (2808) 1400kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-10T 390KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 6354 200kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC4260-6T 480KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1000kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Detailní popis produktu

| Velmi lehký výkonný motor s vysokým výkonem. |
| Určeno pro širokou škálu RC modelů letadel. |
| Velmi dobrá ložiska, zajišťující plynulý chod. |
| Precizní neodymové magnety lepené s vysokou přesností. |
Specifikace:
| Otáčky (kv) | 880KV |
| Max. proud(A)180S | 26A |
| Max. výkon(W)180S | 394W/4S |
| Vnitřní odpor | 80mΩ |
| Napětí (V) | 3-4S |
| Doporučený regulátor | 30-40A (dle sestavy) |
| Doporučená vrtule | APC10*5.5/11*5.5/12*6/13*8 |
| Váha motoru s kabeláží | 81g |
Hodnoty z testování motorů: zde


Jsme výhradním distributorem těchto motorů pro ČR a SR. Výrobce: 
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.081 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 28-36 |
| ? Otáčky (kv): | 880 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AS serie |
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3536-8T 960KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C4250 (3520) 600kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C4250 (3520) 800kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3548 (2826) 1100kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC4250-5T 960KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-7T 1160KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3542 1250kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3536 (2814) 1300kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3536 1300kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
