Střídavý elektromotor AM600 555kv 3D T-Motor
Kód: AM600BSouvisející produkty
Sáhněte po velmi kvalitním a spolehlivém regulátoru otáček AM116A T-motor (3-8S) pro (nejen) extrémní 3D létání. Na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
UBS programátor pro přímé nastavení BlHeli_S a BlHeli_32 regulátorů přes počítač konfigurátorem BlHeli Suite. Nejvýhodněji na BigHobby.
Velmi lehká , precizne vyvážená vrtulle určená především pro akrobatické modely a motory T-motor řady AM600.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 2826 1350kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor AM480 650kv 3DT-Motor pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC3536-7T 1100KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3530 (2808) 1400kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3530 (2808) 1700kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 4250 600kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Detailní popis produktu

T-Motor AM600 je výkonný motor pro 3D modely v kategorii 60-65" s hmotností 3-4Kg. T-Motor AM600 je velmi kvalitně zpracován. Díky vlnkám na zvonku motoru a duté hřídeli, motor je robustnější a lehčí než jeho předchůdci.Poměr průměru a výšky motoru je 3:1 pro vyšší točivý moment a lepší chlazení
1.Vhodné pro 60"-64" 3D letadla
2. Evoluce dutého lehkého designu
3.s tahem až 8298g
| Precizní CNC výroba |
| Japonská ložiska |
| Nejvyšší kvalita neodymových magnetů |
| Vysokoteplotní smaltovaný drát Military kvality |
| Vysoká teplotní odolnost |
| Ručně vynutý drát |
| Vysoká účinnost a stabilita |
| Vynikající technické zpracování |
| Vysoký výkon |
Specifikace:
| Typ motoru: | AM600 |
| Otáčky: | 555kv |
| Váha vč. Kabelu: | 360g |
| Rozměry: | 63x96mm |
| Vnitřní odpor: | 12m/ohm |
| Průměr hřídele: | 8mm |
| Max. proud (180s) | 86A |
| Maximální výkon | 2300W |
| Napětí: | 5-6S |
| Délka kabelu: | 110mm |
| Doporučený regulátor: | AM 116A |
| Nejvyšší výkon |
2317W |
| Max. tah |
8298g |
| Doporučená vrtule |
16x8 |
| Extrémní létání |
17x8 |
| Dopor. váha pro 3D | do 3500-4100g |
| Equivalent pro motory: | 5055, 5065 |
| Počet pólů: | 20 |
| Vrtule: | 15x8, 16x8, 17x8 |



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| ? Velikost motoru (mm): | 50-55, 50-65 |
| ? Otáčky (kv): | 550, 525 |
| Použití: | Letadla |
| Značka: | T-Motor AM serie |
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 5045 890kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 5065 380kv BH Power? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-5T 1600KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2835-7T 1160KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3548 (2826) 900kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC5055-9T 430KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám rádi pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor C3536 (2814) 1500kv Surpass Hobby pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor LC2830-09T 1290KV LEOPARD? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Potřebujete pro svůj RC model střídavý elektromotor 3530 1400kv BH Power serie V2 ? Pak jste u nás na BigHobby správně. Od 2 500 Kč vám ho doručíme zdarma a bez čekání.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
