Síťové napájecí zdroje

Napájecí síťové adaptéry jsou univerzálním typem napájecích zdrojů, které se hodí pro mnoho aplikací. Využít je můžete jako napájecí zdroj k nabíječce baterií, pro LED osvětlení, ale i pro běžné použití v domácí dílně. Síťové napájecí zdroje nabízíme v několika variantách v závislosti na velikosti výstupního napětí a proudu. Najdete u nás napájecí síťové zdroje s výstupem od 12V do 48V, které nabízí napájecí proud od 1A do 12,5A.

3 položek celkem
Napájecí síťový zdroj - adaptér 48V 1A 48W
278 Kč / ks
Kód: ADAPT23
Napájecí síťový zdroj - adaptér 48V 2A 96W
460 Kč / ks
Kód: ADAPT24

Napájecí síťový adaptér

Při výběru síťového napájecího zdroje se zaměřte na vnitřní a vnější průměr jeho výstupního konektoru. Uvádíme ho u každého zdroje. Pokud nejsou síťové zdroje právě tím, co potřebujete k nabíjení baterií svého RC modelu, najdete na BigHobby také průmyslové spínané napájecí zdroje s výkonem až 960 W a aktivním chlazením anebo naopak miniaturní slim napájecí zdroje s IP20, které se vejdou všude tam, kde potřebujete šetřit místem. Pro napájecí zdroje nabízíme také rozvodné skříně. Ty se hodí nejen pro napájení zabezpečovací techniky, ale i LED osvětlení, 3D tiskárny, apod.

TIP: Přečtěte si článek o bateriích z našeho magazínu:

Hledáte síťové napájecí zdroje pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už síťové napájecí zdroje (adaptéry plastové) v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: průmyslové zdroje, napájecí zdroje slim IP20, LED voděodolné napájecí zdroje IP67, rozvodné skříně pro zdroje nebo napájecí stanice.