Robotické servo Power HD

Robotická serva využijete, jak už jejich název napovídá, především při stavbě robotů. V naší nabídce najdete kvalitní robotická serva v kvalitním provedení se 2 ložisky ( 2BB ) a kovovým ozubením, ale také serva s coreless motory . Ať již jste nároční nebo hledáte dobrý poměr ceny a výkonu, u nás si své robotické servo určitě vyberete.

 

2 položek celkem
Analogové servo AR-3606HB 40g/0,14s/6,7kg/360° Power HD
326 Kč / ks
Kód: SHDP21
*Analogové servo AR1202MG 60g/0,2s/13,5kg/180° Power HD
494 Kč –21 %
390 Kč / ks
Kód: SHDP38

Robotická serva značky Power HD

Robotická serva značky Power HD jsou velmi kvalitní serva určená pro profi použití . Jejich předností je především vysoká kvalita zpracování a rozsah v oblasti 360 °. Spolehnout se v případě serv Power HD můžete také na velmi jemné krokování , vysokou přesnost a rychlost , ale i vysokou kvalitu. Jen u nás serva Power HD seženete také za velmi příznivou cenu. Tato značka serv najde své uplatnění ve vašich RC modelech lodí, letadel, tanků, helikoptér, ale i aut a bugin.

Hledáte spíše standardní servo do RC aut, bugin tanků a dalších pozemních RC modelů ? Anebo potřebujete lehká slim serva do RC letadel ? Prohlédněte si důkladně naši nabídku RC serv a zvolte takové, které vám sedne. Nemůžete se rozhodnout? Svěřte se do našich rukou a kontaktujte nás . Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme.