RC Přijímače Orange

Většina RC přijímačů značky Orange je kompatibilní s vysílači, které využívají starší typ modulace DSM2 . Ten byl dříve využíván například vysílači Spektrum .

Pro všechny náročné modeláře jsme připravili nabídku RC přijímačů, ze kterých si můžete vybrat takový, který vám dokonale sedne. Některé typy přijímačů jsou rovnou z výroby vybaveny telemetrickými čidly. Pokud tomu tak není, je možné u nás jednotlivá telemetrická čidla pořídit separátně. V naší nabídce najdete například snímače napětí, optické snímače otáček anebo třeba kanálový expander .

 

2 položek celkem
Přijímač (Rx) Orange Rx R610V2 (Lite) DSM2 6CH
738 Kč / ks
Kód: P001B
Přijímač (Rx) Orange R616XN DSM2/DSMX Compatible 6CH CPPM
688 Kč / ks
Kód: P001B1

RC přijímače Orange

Pro programování RC přijímače můžete použít rovnou RC vysílač . Díky tomu nastavíte krajní polohy serv, průběh plynu, ale i reverzaci serv a další. Pro sofistikovanější funkce, například změnu kódování přenosu můžete do některých typů RC vysílače vložit VF modul , který to umožní. Dejte si přitom ale pozor na kompatibilitu s přijímačem. Vždy je proto dobré kupovat sadu vysílač-přijímač najednou . Pokud byste měli jakékoliv potíže s kompatibilitou vaše přijímače a vysílače, kontaktujte nás . Váš problém vám pomůžeme vyřešit.

Pořízení kvalitního RC přijímače věnujte dostatek pozornosti. Obvykle na něm závisí bezpečnost vašeho modelu. Je pravděpodobné, že si přijímač pořizujete na delší dobu a strávíte s ním několik desítek či stovek letových hodin. Proto by vám měl vyhovovat nejen po technické stránce, ale také by měl pružně reagovat na pokyny z vysílače a mít více kanálů pro možné ovládání většího množství RC serv .