RC modely pro děti

RC modely jsou tím, oč každému modeláři jde. Ideální stav je, když všechno dokonale šlape a baterie dává dostatek energie pro RC motor s regulátorem. Ten pak napájí RC serva a všechno hezky zezadu jistí majitel prostřednictvím vysílače komunikujícího na modelu s přijímačem. To je pak radost létat, jezdit, plout anebo dělat cokoliv dalšího, co váš RC model umí.

 

6 položek celkem
Ultralehký kluzák pro děti Mini RAY červený
303 Kč / ks
Kód: L022
Házecí kluzák pro děti Blaník L23 NG - červený
265 Kč / ks
Kód: L031D
Házedlo pro děti Blaník L23 NG - modré
265 Kč / ks
Kód: L031E
dinky attack
284 Kč / ks
Kód: L031F
dinky aircraft
Dinky Aircraft
Skladem (1 ks)
284 Kč / ks
Kód: L031G
Ultralehý kluzák pro děti Dinky modrý
285 Kč / ks
Kód: L032

Dětské RC modely

A právě většinu výše zmíněných komponent v RC modelech letadel pro děti obvykle nenajdete. I když ani v tomto případě vám nikdo nebrání si je k modelu přidělat a z dětského házedla vytvořit plnohodnotný model. Na druhou stranu vám ale každý zkušený modelář řekně, že je to ztráta času. Dětská házedla jsou určena primárně pro dětskou zábavu, pro první setkání s RC letadly a vzhledem k jejich nízké ceně se tak nějak počítá s tím, že budou časem zničena. Pokud chcete svému malému modeláři, kterého už házedlo omrzelo, pořídit první ovladatelné letadlo, vsaďte raději na hornoplošník anebo na některý z nezničitelných modelů z EPP .

Raději byste si postavili vlastní konstrukční model ? I pro vás máme řešení. Počítejte ale s jeho křehkostí. Pokud chcete téměř nezničitelné letadlo, vsaďte na modely z EPP, které snadno opravíte i v terénu. A pokud se na reálné létání ještě necítíte a rádi byste si vše předem vyzkoušeli, sáhněte po simulátoru , který snadno propojíte s RC vysílačem , a vyzkoušíte si na něm reálné ovládání letadla bez rizika pádu.